Anne ve bebek arasındaki bağ hamileliğin başlangıcından itibaren başlar. Annenin bebeğe olan bağı, bebeğin anneye olan bağı anne karnında başlar. Anne adayları için bebeklerinden daha önemli hiç bir şey yoktur. Hamilelik ile başlayan heyecan ve sevgi seli doğana kadar sürer ve sonrada ömür boyu ölene kadar gider. Anneler bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için hummalı bir arayış içindedirler. Hamile kaldığında kendisi için gerekli olan hamile pantolonu, iç çamaşırı, hamile elbiseleri hamile kategorisinde bulabileceğiniz ürünlerdir. Loğusalık döneminde kullanmanız gereken iç çamaşırları, göğüs ucu kremleri, çatlak kremleri gibi anneye özel ürünleri kullanmanız gerekir.
Bebeğiniz dünyaya gelmek için sinyaller vermeye başladığında onun için gerekli tüm malzemeler hazır olmalıdır. Zıbın, bebek bezi, patikli pantolonlar, önlük, eldiven, çorap, şapka, tulum tarzı her türlü bebek kıyafetlerini tamamlamalısınız. Bebeğiniz için oyuncaklar, biberon, emzik, mama kapları gibi zorunlu ürünler çeşitli modellerde ve renklerde mevcuttur.
Özel renk ve desenleriyle, özgün modelleriyle sahip olabilirsiniz. Bebeğiniz için dışarı çıktığınızda kullanacağınız bebek arabası, oto koltuğu, ana kucağı ihtiyacınız olacaktır. En kaliteli ürünler arasından çeşitli markalardan seçim yapabilirsiniz. Bebeğinizin evinizde rahat uyku çekmesi ve biraz büyüdüğünde oyun oynayabilmesi için oyun parkı tercih etmeniz iyi olabilir.
Çalışan bir anneyseniz işe başladığınızda süt sağma makinesine ihtiyacınız olabilir. İşe giderken bebeğinizin beslenmesinin aksamaması için, siz yokken de anne sütü alabilmesi için sütünüzü sağıp bırakabilirsiniz.
Bebeğiniz büyüdü ve artık beyin gelişimi için oyuncaklar istiyor, değişik fikirler üretebilmesine yardımcı olacak zeka geliştirici oyuncaklardan bebeğinizin yaş grubuna göre oyuncaklar seçebilirsiniz. Kızlar için güzel bebekler, mutfak oyuncakları, oyun odaları varken, erkekler için arabalar, trenler, tamir setleri olabilir. Renk renk, ışıl ışıl oyuncakları çocuklarınız severek oynarlar.
Anne ve bebeğe dair her şey anne, bebek, oyuncak kategorisinde yer alır.